Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Корисна інформація для громадян

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

Шановні представники Плисківської територіальної громади! Ми, команда компанії Грузар, розпочинаємо соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям.    Ми пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Ми зв'яжемось з Вами й обговоримо які послуги ми можемо Вам надати. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців.    В цьому листі, ми звертаємось до колективу Плисківська територіальна громада з проханням розмістити на офіційному сайті громади оголошення про соціальний проект з посиланням на сторінку Допомога переселенцям та ветеранам де можна замовити безкоштовний переїзд, транспорт чи послуги наших вантажників.   Цей проект дозволить нашим справжнім героям мати можливість переїхати або перевезти необхідні речі без будь-яких фінансових витрат.    Ми закликаємо всіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий час, не соромитися звертатися до нас. Наша команда готова надати підтримку в цей важкий період та зробити все можливе для Вас. Разом - до перемоги!   Про організацію: Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми активно допомагаємо з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну.   Наразі, ми проводимо 2 соціальних проекта для громадян України:   Програма "Безкоштовних перевезень " для постраждалих від війни. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka   Програма Scholarship для українських студентів. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/grant     У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.   У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.   Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.   У 2022-23 році у м. Києві та Київській області допомогою нашої громадської ініціативи уже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).   Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету: https://forms.gle/4zfC7GhXD9Jokzh78   Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.   Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки: +38 (0)97 91 91 426 (10.00-18.00).   Контакти:  Руденко Михайло - організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар.  Телефон: +380 97 919 14 26  Пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua  

12:34:25 27.02.2024

25 лютого 1918 року в Коростені Українська Центральна Рада прийняла Тризуб за офіційний герб УНР

З історії відомо, що з найдавніших часів символ тризуба шанувався як своєрідний магічний знак, оберіг. Це зображення археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих першими століттями нашої ери. Відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, на українських землях з II ст. Існує до 30 теорій походження і значення тризуба. За часів Київської Русі тризуб був родовим знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах. З 22 січня 1919 року згідно закону «Про Злуку» Тризуб став використовуватися і як герб Західної області УНР. Залишався він гербом гетьманської держави П. Скоропадського, а також ,Директорії. Уперше спроба конституційно оформити Тризуб як державний герб була зроблена у травні 1920 року в проекті Конституції, розробленому Всеукраїнською Національною Радою, а вдруге — спеціальною «Урядовою Комісією по виготовленню Конституції Української Держави» 1 жовтня того ж року. Сучасний герб держави Україна, один із чотирьох її офіційних символів поряд з прапором, гімном і Конституцією, було затверджено 19 лютого 1992 року. Тридцять два роки тому, 19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Це – один із трьох офіційних символів нашої держави. З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.

08:09:23 25.02.2024

Мирна професія у воєнний час…

           Скористатися програмою безкоштовної профтехосвіти пропонує служба зайнятості учасникам бойових дій та людям з інвалідністю внаслідок війни. Таке навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України та пропонують на вибір 95 ліцензованих професій та 365 освітніх програм. Бажаючі навчатися самостійно обирають їх із Переліку на сайті Державного центру зайнятості https://is.gd/ZHvm7u

10:33:11 23.02.2024

Служба зайнятості і «Пожмашина»: співпраця триває

В умовах воєнного стану стабільна робота підприємств має важливе значення, бо забезпечує розвиток економіки, сплату податків, а відтак наповнення бюджетів, та переказ коштів на потреби армії. У цей непростий час дієву підтримку бізнесу та роботодавцям надає служба зайнятості. Її послуги сприяють розвитку підприємств, збереженню існуючих робочих місць та створенню нових.

12:43:27 22.02.2024

22 лютого 1990 року уряд Англії опублікував «Хартію жертв злочинів». З того часу в усьому цивілізованому і демократичному світі відзначають день підтримки жертв злочинів

Проблема соціальної реабілітації жертв злочинів почала хвилювати суспільство в кінці минулого віку. У вересні 1985 року сьомий конгрес ООН по упередженню злочинності і поводженню з правопорушниками затвердив Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою. 29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки і захисту жертв злочинів і зловживання владою. Зараз в ряді країн прийняті і діють закони, спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, їх соціальну реабілітацію, компенсацію матеріальної і моральної шкоди. У світі діють близько 200 програм допомоги потерпілим від злочинів, починаючи від програм допомоги потерпілим від сексуального насильства і закінчуючи муніципальними службами прибиральників місць скоїння злочинів і слюсарів, які безкоштовно вставляють замки і ремонтують вхідні двері при квартирній крадіжці. Такі програми реально допомагають людям впоратися зі стресом, вийти з кризи, насамкінець, просто надають матеріальну і моральну підтримку. З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.

08:09:56 22.02.2024

Почати життя з нуля…

Такий шанс з’явився у мешканців Новоселівки, чиї будинки постраждали від воєнної агресії. Цей населений пункт, що знаходиться під Черніговом, стояв на шляху російського війська, отож після звільнення його було не впізнати – пошкоджені або вщент зруйновані будинки, спалені автівки, місиво з цегли, металу та особистих речей, вирви та згарища.

11:27:29 21.02.2024

єРобота: медовий бізнес з присмаком історії родини Кравченків

Уже 13 років Марина й Олексій Кравченки із села Курінь, що біля Бахмача, мають пасіку. Спочатку бджільництво було їхнім родинним хобі, котрим займалися у вільний час. Нині це успішний бізнес, на розвиток якого торік Марина взяла мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

12:54:15 20.02.2024

Через співпрацю – до результату

Торік на Чернігівщині 370 громадян скористалися можливістю отримати нову професію чи підвищити кваліфікацію, отримавши від служби зайнятості ваучер на навчання.  З них 51 людина навчалася в Ніжинському професійному аграрному ліцеї. Там вони опановували такі професії: машиніст крана автомобільного, електрогазозварник, кондитер, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Свій вибір зупинили на цьому навчальному закладі, бо він славиться сучасною матеріально-технічною базою та досвідченим професійним педагогічним колективом. На базі Ніжинського професійного аграрного ліцей діють три регіональні навчально-практичні центри (зварювальних технологій, сучасних транспортно-будівельних технологій та з підготовки кадрів для сфери громадського харчування), які дають можливість слухачам здобути не тільки якісні теоретичні знання, а й практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами і обладнанням, опанувати новітні технології.

09:56:54 20.02.2024

В Україні уже вдев`яте відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні

 Цей День відзначається щороку 20 лютого згідно указу Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб. Після 20 лютого від поранень померло іще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні. 105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України, а троє іноземців: громадянин Білорусі Михайло Жизневський та громадяни Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані – посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. 17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. Тож, сьогодні ми вшановуємо пам’ять героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє нашої країни. Слава Україні! Слава Героям! З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.

08:03:22 20.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора