Корисна інформація для громадян

Служба зайнятості інформує Чернігвщина – у п’ятірці лідерів по організації суспільно корисних робіт

У рамках урядового проєкту «Армія відновлення» служба зайнятості залучає безробітних до виконання суспільно корисних робіт. Цього року в області участь у таких роботах взяли понад 5,2 тис. безробітних. Суспільно корисні роботи проводяться в 52 з 57 територіальних громад Чернігівщини. За кількістю безробітних, які залучаються до проведення робіт, наша область перебуває у п’ятірці лідерів серед регіонів України.

12:10:51 06.09.2023

Послуги служби зайнятості для ВПО

Через війну значна кількість українців покинули рідні домівки та змушені були шукати прихисток в інших громадах. У поточному році послугами державної служби зайнятості на Чернігівщині скористалися 604 внутрішньо переміщені особи, більша половина з яких  (313 осіб) звернулися цьогоріч. Станом на 1 вересня в області налічувалось 183 ВПО зі статусом безробітного.

16:54:38 05.09.2023

Оголошується приймання заявок на участь у конкурсі на отримання гранту для мікробізнесу. Учасниками та учасницями конкурсу можуть бути: фізичні особи підприємці (ФОП), самозайняті особи, та особи, які мають на меті розпочати свою підприємницьку діяльність. Такі особи можуть отримати грант у розмірі 1000 $. Форма заявки за посиланням: https://forms.gle/2SfzsY6NkkBQ5a6m7 фізичні особи підприємці (ФОП). Такі особи можуть отримати грант у розмірі 3000 $. Форма заявки за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iaykbfkl20EH5mafkAP6S7FtNhHpIRz3yIIy-jfy0vY/edit Географія проведення конкурсу — виключно Чернігівська область (заявки з інших областей розглядатись не будуть). Пріоритет буде надаватися заявникам які: мають довідку ВПО (отримали після 24.02.2022 р.), вразливим категоріям населення (або, якщо члени їх родини мають таку вразливість), та особам, чий бізнес зазнав негативного впливу внаслідок війни. Кінцевий термін подання заявок — 30 вересня 2023 року. Для отримання додаткової інформації надсилайте запити на електронну пошту організації ngoadd2023@gmail.com Проєкт фінансується Українським гуманітарним фондом (УГФ) та реалізується у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією ZOA in Ukraine

17:00:56 04.09.2023

Гранти для ветеранів від «єРобота»: на Чернігівщині 3 позитивні рішення

Такі підсумки маємо за програмою «Грант для ветеранів», яка стартувала цього року в рамках урядового проєкту «єРобота». В результаті реалізації бізнес-ідей переможців у Чернігівському районі налагодять виробництво комбікормів, у місті Чернігові відкриється студія лазерної епіляції та мийка самообслуговування.

16:55:53 04.09.2023

ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Шановні жителі Плисківської ТГ! Через підрив Каховської ГЕС значна частина жителів Херсонщини змушена евакуюватися у безпечні місця. Через те, що люди не мали часу на збори, все, що вдалося забрати з підтоплених будинків – дітей, документи та домашніх улюбленців. Тому багатьом із них зараз необхідна підтримка та різноманітні речі для життя. Така сім'я прибула і у нашу громаду, їм необхідна фінансова підтримка. Сім'я проживає в с. Сиволож та має такий склад: Гончарук Н. І.-мама, Гончарук Н.І. -син, Гончарук В.І. -син, Бобошко Н. В. - бабуся. Реквізити картки: UA 623524570000026203500432374 Ощадбанк. Не залишаймося осторонь, чужого горя не буває. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

12:35:35 28.08.2023

«єРобота»: «Дім хаскі» пропонує нові послуги

Комфортно, цікаво, екзотично можна відпочити не лише за кордоном або у відомих туристичних місцях України, а й поблизу Чернігова. Саме такий відпочинок пропонує Анатолій Прокопець у своєму гостинному комплексі "Дім хаскі", що у селі Кладьківка на Куликівщині. Цього року підприємець розширив свій бізнес, скориставшись програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

16:33:19 25.08.2023

«Власна справа»: ще 8 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант

Визначено переможців 13-го у поточному році періоду прийому заяв учасників  програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав із 17 по 30 липня 2023 року. Ухвалено 8 позитивних рішень щодо надання мікрогрантів мешканцям Чернігівщини. Нагадаємо: за цією програмою можна отримати від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць. Дельніше читайте за посиланням: https://is.gd/xBaklo

11:57:37 25.08.2023

Ярмарок вакансій 2023: Робота Є!» реєструйтеся, щоб отримати роботу!

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Міжнародної організації з міграції 30 серпня на платформі ZOOM проведе масштабний ярмарок з працевлаштування з провідними роботодавцями для всіх бажаючих українців. Участь у заході повністю безкоштовна для всіх бажаючих.

11:56:36 25.08.2023