A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Новини

Дата: від до Скинути

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Сьогодні, 25 вересня 2023 року, за дорученням сільського голови заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила ЛЕБЕДЬ провела щотижневу оперативну нараду за участі старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради. Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень, в тому числі щодо: - впровадження програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) в частині призначення, нарахування та виплати шести видів допомог; - направлення на відпочинок 2 статусних дітей по путівках в «Артек» (Буковель). - планового об'їзду сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; - стану відвідування дітьми закладів освіти; - проведення заходів до Дня захисників і захисниць; - отримання від Фонду міжнародної солідарності в Україні шкільного автобусу; - здійснення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля в громаді; - та інше. По завершенню наради заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила ЛЕБЕДЬ подякувала всім присутнім за плідну роботу, надала відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи. Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною! Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!

16:57 25.09.2023

Співчуття...

Висловлюємо найщиріші співчуття КОВТУНУ Григорію Костянтиновичу, начальнику Ніжинської РВА, з приводу непоправної втрати - героїчної загибелі його сина, командира розвідувального взводу батальйону особливого призначення штурмової бригади «Буревій», лейтенанта КОВТУНА Костянтина Григоровича, 06.06.2002 року народження. Життя захисника України Костянтина обірвалося під час виконання бойового завдання на території Донецької області 24 вересня 2023 року. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Зі співчуттям та скорботою, сільський голова Марина ВІРКО.

16:48 25.09.2023

Світло для кожної дитини

«Світло для кожної дитини»: в межах проєкту Мінреінтеграції, МВС та ЮНІСЕФ здобувачі освіти та вихованці закладів освіти Плисківської сільської рали отримали світовідбивальні браслети. «Гасло ініціативи «Світло для кожної дитини» зображене на кожному браслеті. Ці яскраві стрічки чудово відбивають світло та здалеку привертають увагу. В умовах недостатнього освітлення вулиць через вимкнення електроенергії та короткого світлового дня такі елементи на дитині здатні убезпечити її життя на дорозі», - Флікер має універсальний дизайн і його можна розмістити на рюкзаку чи на одязі.Вдячність віце-прем‘єр-міністру України Ірині Верещук, народному депутату України Сергію Гривку, президенту благодійної організації «Благодійний фонд «ЗІРКА МИЛОСЕРДЯ» Гайдуку Антону, депутату Чернігівської обласної ради Івану Дементову, голові Чернігівської молодіжної ради Денису Дроню та фонду UNICEF З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

16:52 22.09.2023

22 вересня - Національний день партизанської слави в Україні

Головна мета цього дня - вшанувати пам'ять партизанів та підпільників, нагадати про їхній важливий подвиг сучасному поколінню українців. Учасники партизанського руху, підпільних організацій у роки Другої світової війни своєю героїчною діяльністю рятували мирне населення від вивезення у нацистську Німеччину, нищили ворога на окупованій території, наближаючи Перемогу. Щиро і сердечно вітаю вас з Днем партизанської слави - днем, коли ми віддаємо данину поваги і шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям і визволителям рідної землі. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед стійкістю і мужністю тих, хто пройшов крізь полум’я найстрашнішої війни в історії людства, хто загинув на полі бою і перед тими, хто зараз боронить Рідну і Незалежну УКРАЇНУ! Слава героям! Все буде Україна! З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

08:08 22.09.2023

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів

 Цього дня заради збереження довкілля та здоров’я люди використовують громадський транспорт, велосипеди чи взагалі стають пішоходами. Уперше День без автомобіля був проведений у Швейцарії в 1973 році. У 1997 році першу загальнонаціональну «безавтомобільну» акцію провела Велика Британія. Наступного року до неї долучилася і Франція. Тоді в заходах брали участь декілька десятків міст. До 2001 року до руху офіційно приєдналися понад тисяча міст у 35 країнах світу, зокрема, в Японії, Бразилії та Канаді. Метою Дня є демонстрація альтернативи автомобілям і можливості життя наших міст без засилля машин, адже вони є, передусім, середовищем існування людей. Надмірна автомобілізація міст, яка спостерігається останнім часом, загрожує довкіллю і людському життю, починаючи зі стресів, закінчуючи травматизмом, а то й взагалі, втратою життя в результаті дорожньотранспортних пригод. На жаль, в Україні цей День офіційно не відзначається, проте запрошуємо всіх приєднатися до цієї акції задля чистого повітря, а значить нашого здоров’я! Тож , закликаємо кожного відмовитись ,по можливості , від авто. З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

08:07 22.09.2023

Співчуття...

Сьогодні, 21 вересня 2023 року, пішла з життя довгожителька Плисківської територіальної громади, жителька с.Махнівка Короткевич Мотрона Макарівна. У віці 104 - роки обірвалося життя прабабусі, бабусі, мами, тещі та чудової жінки. 104 роки – далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Жінка пережила війну та голод, ціле життя була старанною, важко працювала заради сім'ї. З кожним роком таких людей залишається все менше і менше. Як не сумно, але все в цьому житті має свій фінал. Висловлюю найщиріші співчуття рідним Мотрони Макарівни. Молимося за спокій її душі. З скорботою та співчуттям, сільський голова Марина ВІРКО.

16:58 21.09.2023

День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру

21 вересня національний День миру святкує й Україна. Останнім часом це питання для нас є особливо актуальним. У Міжнародний день миру бажаємо, щоб навіть тінь зла не торкнулася ваших домівок, над головою синіло мирне небо. Хай в цей вересневий день в кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками! Бажаємо вам довгих років здорового і щасливого життя. Хай кожна мить дарує радість, удача веде вас за руку по світлому шляху! Не впадайте у відчай, коли немає сил. Не пасуйте перед недобрими обставинами. Не бійтеся перешкод, а сміливо перетворіть їх в ступені для сходження! Мир вам і вашим близьким! З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

08:11 21.09.2023

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Сьогодні, 18 вересня 2023 року, за дорученням сільського голови заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила ЛЕБЕДЬ провела щотижневу оперативну нараду за участі старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради. Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень, в тому числі щодо: - впровадження програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) в частині призначення, нарахування та виплати шести видів допомог; - планового об'їзду сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; - стану відвідування дітьми закладів освіти; - проведення заходів до Дня Миру; -здійснення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля в громаді; - та інше. По завершенню наради заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила ЛЕБЕДЬ подякувала всім присутнім за плідну роботу, надала відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи. Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною! Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ! З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

15:12 18.09.2023

16 вересня 2023 року в с. Плиски відбувся шостий щорічний футбольний турнір пам'яті земляка Андрія Гриня

У турнірі взяли участь чотири команди: "Лісовик" м. Борзна, "Юність" с. Забілівщина, "ФК Плиски" с. Плиски та " Петрівка" с. Махнівка. Від імені сільського голови Марини ВІРКО до спортсменів, батьків Андрія, вболівальників звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради Алла КРИВЕЦЬ. Розповіла, що цей турнір започатковано із 2018 року. Зараз нелегкі часи переживає наша країна, але пам'ять про талановитого футболіста, нашого земляка Андрія Гриня назавжди залишиться в наших серцях , Алла КРИВЕЦЬ привітала всіх спортсменів з Днем фізичної культури та спорту, побажала, щоб турнір пройшов успішно та вручила батькам коровай, яким мама пригостила всіх присутніх на футбольному турнірі. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Андрія та захисників і захисниць, які загинули, захищаючи нашу неньку Україну.. До футболістів звернулася мама Андрія Віра Гринь, яка подякувала , що бережуть пам'ять про її сина , побажала міцного здоров'я і мирного неба. Вшанували пам'ять про земляка покладанням квітів на його могилу. Турнір пройшов успішно. Команди були нагороджені кубком, дипломами та медалями. Кубок виборола команда "ФК Петрівка " с.'Махнівка, ІІ місце команда " ФК Плиски " с. Плиски , ІІІ місце у команди " Юність " с. Забілівщина. По традиції команда переможець кубок віддала батькам Андрія. Ці футбольні турніри стануть міцнішими, потужніми та збережуть світлу пам'ять серед нас про земляка, талановитого футболіста Андрія Гриня. З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.

18:40 16.09.2023

Привітали з Днем рятувальника

За дорученням сільського голови Марини ВІРКО напередодні професійного свята заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила ЛЕБЕДЬ привітала працівників 24 Державної пожежно-рятувальної частини 4 Державного пожежно-рятувального загону УДСНС України у Чернігівській області з Днем рятувальника. Вона подякувала рятувальникам за хоробрість і відвагу, що не раз рятувала життя людські. "Нехай ваша служба буде спокійною, мирних буднів і спокійних вихідних, міцного здоров'я, особистого щастя та нехай вдома на порозі з посмішкою вас зустрічають, вірять, люблять і чекають!" За сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагороджені грамотою Плисківської сільської ради командир відділення Коломійченко М.Ф. та водій Єфименко А.Д.

16:19 16.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора