Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Привітання

15 липня - День українських миротворців

Миротворча діяльність – одна з найбільш поважних місій, що вимагає високого професіоналізму, неабиякої відваги та мужності. За всі роки участі у міжнародній діяльності, українські миротворці зарекомендували себе професіоналами, які здатні виконувати завдання будь-якої складності. Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої планети. Беручи активну участь у миротворчій діяльності в багатьох країнах світу, українські миротворчі підрозділи стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН. Адже вони завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. Висловлюю слова безмежної вдячності, вам, українські миротворці, за відвагу, героїзм й неоціненний вклад у забезпечення миру та безпеки у світі. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, легкої служби, незгасаючої віри у світле майбутнє та успіхів у важливій справі, покладеній на українських миротворців. Слава українським миротворцям! Слава Україні!  З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:26:19 15.07.2024

Сьогодні в Україні відзначається День рибалки

Це красиве свято створене, аби підтримати тих людей, які так чи інакше, професійно чи на рівні захоплення, займаються риболовлею або ж вирощуванням риби. Щиро вітаю працівників рибної галузі, рибалок-любителів і професіоналів з цим святом. Нехай улов завжди буде багатим, нехай в життя приходять радість і успіх, хай буде міцним здоров’я і добрим світ навколо. Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: у колі друзів, приємних людей, з хорошим настроєм, а головне – гарним уловом! З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

07:54:15 14.07.2024

07 липня в Україні відзначаються спільні професійні свята – День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День працівників морського і річкового флоту

 Ці свята поєднали людей, які за покликом серця присвятили себе служінню на військовому та цивільному флоті України. Героїзм, самовіддана служба в ім’я України та українського народу, високий професіоналізм, якісне та блискавичне виконання бойових завдань моряків української флотилії заслуговують на глибоку шану і вдячність. Флот захищає Україну на воді, а також відстоює наші морські кордони. Сусідня країна-монстр анексувала в Україні Автономну Республіку Крим і вихід до акваторію Чорного моря, намагається утримати тимчасово окуповану територію з виходом до Азовського моря. Але віримо й покладаємо великі сподівання на те, що нашим захисникам вдасться відстояти статус морської держави і повернуть все, що загарбано окупантами. З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, непохитної мужності та незламної впевненості у благородній справі, святої віри в Перемогу України. Нехай у ваше життя якнайшвидше повернуться мирні дні та спокійні чергування, а в родинах панує любов, злагода й достаток. З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:44:39 07.07.2024

Сьогодні, 07 липня 2024 року, святкує свій день народження житель Плисківської територіальної громади, наш захисник - Олег БАЛИЦЬКИЙ із села Велика Загорівка, який боронить нашу країну від ворога

Шановний Олеже Олександровичу! Бажаю Вам сил, як у козака, щоб боялись вороги й руйнувалися перепони, міцного здоров'я, наснаги, спокою та витримки, щоб пройти через складні часи з гордістю. Зичу Вам нестримної впевненосоті, твердості духу та завзяття в усьому. Нехай Господь береже Вас від бід та негараздів, а добро та щастя будуть з Вами постійно! Щирі вітання, многая літа! Доземний уклін за відважність, боротьбу зі злом та наближення Перемоги! Вірю і довіряю! Дякую за мирне небо, мужність, за те, що Ви є! Рідня, наша громада і вся Україна чекає Вас з Перемогою! З повагою і найкращими вітаннями та побажаннями - сільський голова Марина ВІРКО.

08:37:59 07.07.2024

6 липня святкується Всесвітній День кардіолога – лікаря, який рятує життя людей, змушуючи їх серця працювати злагоджено і правильно

Кардіолог – людина, з якою рано чи пізно стикаються всі, адже близько 90% захворювань у сучасному світі пов’язано зі станом і роботою серцево-судинної системи. Сьогодні серцево-судинні захворювання є найпоширенішими захворюваннями в світі. Вони щорічно забирають понад 17 мільйонів людських життів. Кардіолог – це відповідальна медична професія. Тому серед особистих якостей для кардіолога важливими є такі, як готовність до ненормованого графіка роботи і нічних чергувань, чуйне ставлення до людей, вміння співчувати, заспокоювати, переконувати. Робота кардіолога, як і іншого лікаря, вимагає вміння швидко реагувати на ситуацію, системно мислити. Необхідно мати запас терпіння і бути уважним навіть до дрібниць. Від щирого серця бажаю лікарям-кардіологам довгих років життя і сімейного благополуччя. Нехай ваші серця будуть здоровим і щасливим! З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:45:53 06.07.2024

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції

Шановні поліцейські! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України! Ви пов’язали своє життя з відповідальною, ризикованою та важливою справою – служити українському народові. Щодня ви мужньо несете свою службу, захищаючи українців, громадський порядок, права та свободи, а в час війни - і життя людей. Ви самовіддано боретеся проти злочинності й надаєте допомогу тим, хто її потребує. Бажаю вам витримки, міцного здоров’я, мирного неба. Божого благословення та міцної віри в своє покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби та як найшвидшої Перемоги усім нам! З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:05:43 04.07.2024

Щороку, 4 липня, в Україні відзначається професійне свято – День судового експерта

Судова експертиза, як фахова діяльність, нараховує давню історію. Але сьогодні професійна діяльність судових експертів набула, як ніколи раніше, ще більшої вагомості. У зв’язку з російською агресією на території України, саме судові експерти, надають неоціненну допомогу в судочинстві та допомагають встановити істину. Судові експерти ведуть свою боротьбу з ворогом, на своєму фронті, і роблять усе від них залежне, щоб захистити конституційні права й свободи громадян, інтереси держави, утвердити верховенство права. Сьогоднішнє свято прийшлося на складні умови воєнного стану, але ми твердо віримо, що нелегка праця судових експертів допоможе у загальній перемозі України! Щиро дякую судовим експертам за плідну працю, професіоналізм, відданість справі та служінню Законові та справедливості. Вітаю з професійним святом та бажаю професійного зростання, натхнення у справах та мирного неба! Бажаю всім сили духу, витримки, стійкості та незламності! Зичу гідно витримувати позицію законності незалежно від обставин, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування законності в ім’я людини і зміцнення авторитету України. В єдності наша сила та перемога нашої непереможної України. Ми вільні! Ми сильні! Ми переможемо! З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:04:09 04.07.2024

3 липня - День зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ

Сьогодні привітання з професійним святом приймають військовослужбовці зенітних ракетних військ. Це воїни, на плечах яких неоціненна місія – захист повітряного простору України – міст і селищ, важливих стратегічних об'єктів від авіаційних ударів країни-агресора. Вітаю всіх тих, хто причетний до цієї важливої події! Бажаю сталевого духу, професійного зростання та наснаги у боротьбі! Нехай вдячні прийдешні покоління по-справжньому оцінять ваш щоденний подвиг – незамінний для миру і стабільності! Нехай сила вашого духу та віддана любов до країни завжди цінується! Дякую за важку та небезпечну працю – за оборону та чисте небо над Українською територією! З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:08:22 03.07.2024

Міжнародний день спортивного журналіста (World Sports Journalists Day) відзначається в багатьох країнах світу щорічно, 2 липня, починаючи з 1995 року, з ініціативи Міжнародної асоціації спортивної преси

 У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (International Sports Press Association, AIPS), яка сьогодні об’єднує майже півтори сотні національних спілок журналістів. Спорт у всі часи був і залишається тією об’єднуючою силою, яка згуртовує не тільки окремих людей, а й цілі країни і континенти. Миротворчість, дух чесної боротьби, прагнення до здорового способу життя – ці складові сучасного спорту об’єднують в собі найкраще з того, що людство досягло за час свого існування. Міжнародна асоціація спортивної преси була заснована у 1924 році.Спортивна журналістика висвітлює новини спорту і фізичної культури, а також події суспільного життя, пов’язані зі спортом і фізкультурою.У цей день національні асоціації спортивних журналістів і AIPS проводять урочисті засідання, де нагороджуються кращі представники засобів масової інформації в області спорту, а ряд видань проводять спеціальні спортивні заходи.Зі святом вас, спортивні журналісти! Цікавих вам матеріалів та правдивості у їх поданні! З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:09:30 02.07.2024

2 липня - День податківця України

Шановні працівники податкової служби громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня податківця України. Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу – наповнення державної скарбниці. Професія, якій ви присвятили своє життя, – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві, адже своєю працею саме ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Сподіваюся, що ваша сумлінна праця і надалі буде направлена на утвердження партнерських відносин з платниками податків, впровадження сучасних ефективних методів господарювання, підвищення добробуту наших громадян. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки. З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.

08:07:46 02.07.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора