Сьогодні, 26 липня, святкує свій День народження депутат Плисківської сільської ради – Сергій ГРИНЬ!
Шановний Сергію Михайловичу! Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення. З повагою і найкращими вітаннями та побажаннями - сільський голова Марина ВІРКО.08:18:13 26.07.2024