ДСНС України інформує

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

16:58:49 11.07.2024

Тривають роботи по розмінуванню територій області

На Чернігівщині триває процес розмінування територій. На даний час в регіоні виконують завдання за призначенням 9 піротехнічних розрахунків Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та 4 приданих розрахунків з Волинської, Рівненської та Черкаської областей.

10:45:33 14.05.2024

Правила пожежної безпеки під час Великодня

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Ніжинське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області звертається до мешканців Ніжинського району з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

09:58:00 24.04.2024

Будьте відповідальними, бережіть своє життя і життя тих, хто поруч!

Спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно.

16:26:59 09.04.2024

На Чернігівщині триває розмінування територій

На Чернігівщині сапери частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення щодня проводять роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Так 14 березня було виявлено та знищено 7 вибухонебезпечних предметів, серед яких артилерійські та реактивні снаряди. Дані боєприпаси було виявлено на території сіл Новоселівка, Іванівка, Буди Чернігівського району.

09:56:33 19.03.2024