A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

ДСНС України інформує

Будьте відповідальними, бережіть своє життя і життя тих, хто поруч!

          Спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. 

16:26:59 09.04.2024

На Чернігівщині триває розмінування територій

         На Чернігівщині сапери частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення щодня проводять роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Так 14 березня було виявлено та знищено 7 вибухонебезпечних предметів, серед яких артилерійські та реактивні снаряди. Дані боєприпаси було виявлено на території сіл Новоселівка, Іванівка, Буди Чернігівського району.

09:56:33 19.03.2024

Спалюючи суху рослинність - задумайтесь про можливі наслідки!

        Рятувальники ДСНС Борзнянщини щоденно проводять рейди щодо попередження пожеж в природних екосистемах та заборони випалювання сухої рослинності або її залишків. Але не дивлячись на це, а також постійні звернення через засоби масової інформації, розміщення інформаційних пам’яток, громадяни продовжують спалювати сміття, суху рослинність та її залишки, як на присадибних ділянках, так і відкритих територіях.

09:40:16 19.03.2024

Спалювання сухої трави - злочин!

    Щоденно на території Чернігівської області до «Служби порятунку 101» надходить більше 10 повідомлень про загоряння у природних екологічних системах. В більшості випадків, причинами пожеж є необережне поводження громадян із вогнем. На щастя, жертв та постраждалих немає.

13:05:44 11.03.2024

Рятувальники щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

       Співробітники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області нагадують жителям населених пунктів Борзнянщини правила безпечного обігріву помешкань, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також, як можна допомогти людині, яка провалилася під кригу. Особливу увагу під час бесід рятувальники приділяють підростаючому поколінню та батькам із малолітніми дітьми, адже дуже часто саме малеча стає винуватцями пожеж та інших надзвичайних подій. 

11:50:54 26.02.2024

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів

        Взимку для обігріву помешкань люди масово використовують електрообігрівачі або пічне опалення. Проте варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки, використання саморобних або несертифікованих обігрівальних приладів може стати причиною не лише виникнення пожежі, але й, що найголовніше — загибелі людей. 

13:14:00 05.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора