A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Протидія домашньому насильству

Координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії
домашнього насильства і насильству за ознакою статі - заступник сільського голови з питань діяльності органів виконавчої ради.

Вернигор Ірина Василівна  телефон 0982943750
 

Керівник мобільної бригади - Леміш Вікторія Павлівна фахівець із
соціальної роботи тел. 0991132596

 

Виконавець реалізації Програми для кривдників - Леміш Вікторія Павлівна фахівець із соціальної роботи тел. 0991132596

Відповідальні  за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильства за ознакою на рівні старостинських округів Плисківської громади:

Смалій Олена Петрівна староста Великозагорівського старостинського округу

тел.0982794768

Меншиков Василь Федосійович староста Сиволозького старостинського округу

тел.0984595918

Силко Борис Андрійович староста Махнівського старостинського округу

тел.0984879425

Семінар-тренінг на тему: ,,Домашнє насильство та його види"

Мобільні бригади працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України у партнерстві з місцевими органами влади та виконавчим партнером ГО ,,Інноваційні соціальні рішення", завдяки фінансовій підтримці урядів Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID, а також Гуманітарного Фонду для України. 19.10.2022 року на території Плисківської ТГ мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги по Ніжинському району, у складі психолога Ірини САВЧЕНКО та фахівця із соціальної роботи Ніни КУЩЕНКО, було проведено семінар-тренінг на тему: ,,Домашнє насильство та його види". Метою заходу було: підвищення рівня обізнаності про форми, прояви, причини, та наслідки домашнього насильства, визначення стану, причин і передумов поширення домашнього насильства, викорінення дискримінаційних уявлень про соціальні ролі жінок та чоловіків, а саме ґендерна рівність. У заході брали участь: Заступник сілького голови Ірина ВЕРНИГОР, старости, представники закладів освіти працівники ЦНСП Плисківської сільської ради та служби у справах дітей, соціальні працівники. Після даного заходу, мобільна бригада соціально-психологічної допомоги в ефективній взаємодії з суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, здійснили плановий виїзд до сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах. Комісія у складі: представник поліції - дільничий офіцер поліції Ніжинського РВП Бахмацького ВП СПД 1 м. Борзна ДОП старший лейтенант поліції Артем ЧАБАК, в.о. начальника служби у справах дітей - Алла КРИВЕЦЬ, фахівець із соціальної роботи ЦНСП - Вікторія ЛЕМІШ, практичний психолог - Тетяна ФЕДОРЧЕНКО, соціальний робітник - Тетяна Герасименко, директор Великозагорівської ЗОШ I-III ступенів - Анатолій ФЕДОРЧЕНКО. У перспективі Плисківська ТГ буде плідно співпрацювати з даною мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги.

16:09:12 19.10.2022

Засідання за "круглим столом" з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Сьогодні, 16 грудня 2021 року, керівник мобільної бригади ЦНСП Плисківської сільської ради Валентина Васильчук взяла участь у  засіданні  за «круглим столом» щодо взаємодії та координації зусиль територіальних громад, правоохоронних органів та громадськості з попередження та протидії домашньому насильству в Ніжинському районі за участі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, яке відбулося в Ніжинській РДА. Відкрила засідання та познайомила з його учасниками заступник голови райдержадміністрації Людмила Желада. Як зауважила Руслана Нагорна, начальник відділу з питань сім’ї та гендерної політики Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, останнім часом, як в Україні так і у Чернігівській області, відбулося зростання рівня домашнього насильства, зокрема кількості звернень. Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. Під час обговорення проблемних питань було зазначено про особливості кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з домашнім насильством, обмежувальні заходи щодо кривдників, які вчинили домашнє насильство чи насильство за ознакою статі. Було акцентовано на тому, що в Чернігівській області не повністю налагоджена співпраця та комунікація з громадами, не в усіх громадах визначені координатори з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, не прийняті також програми/плани заходів з цього питання. Учасники круглого столу поділились своїм досвідом роботи у сфері надання допомоги жертвам домашнього насильства, а також надали пропозиції щодо вдосконалення взаємодії усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству. Особливу увагу звернули на необхідність проведення роботи із кривдниками, а саме впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство.

16:56:25 16.12.2021

Інформаційні хвилинки у межах Всеукраїнської інформаційної акції «16 днів проти насильства»

8 грудня  2021 року фахівець із соціальної роботи ЦНСП Плисківської сільської ради Валентина Васильчук разом із начальником служби у справах дітей Оксаною Вялою завітали до Плисківської ЗОШ I-III cтупенів і провели  інформаційні  хвилинки  з  учнями  та вчителями  школи, на яких всі були ознайомлені  з  трагедією  масового  вбивства  у  Політехнічній  школі Монреаля.

16:32:32 08.12.2021

У четвер, 2 грудня, у світі відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства у межах Всеукраїнської інформаційної акції «16 днів проти насильства»

Цього дня ми ще раз хочемо нагадати, що жертвою  торгівлі людьми може стати кожен, неважливо  якого віку, віросповідання, чи статі.

08:33:27 02.12.2021

У Плисківській громаді стартувала акція «16 днів проти насильства»

Упродовж 16 днів з 25 листопада до 10 грудня, акцентується увага на важливість подолання будь-яких форм насильства, що є порушенням прав людини. Дати  початку  та  завершення  акції  вибрані  не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:

10:13:01 25.11.2021

В Плисківський сільській раді створено мобільну бригаду щодо протидії насильства

В Плисківській громаді створена мобільна бригада, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, реагує на факти вчинення насильства, надає соціально-психологічну допомогу постраждалим особам, інформує постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо).

15:22:05 20.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора