ДСНС України інформує

Сапери ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 122 мм

27 листопада об 11:10 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.

11:26:32 01.12.2021

Сапери ДСНС знищили мінометну міну

18 листопада о 12:35 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області була знищена мінометна міна калібром 50мм часів Другої світової війни.

16:01:38 22.11.2021

Дотримуйтесь заходів безпеки на воді в осінній період

Восени відпочинок біля водойм не такий активний, як влітку, проте не варто забувати про безпеку. Осінні місяці прийнято вважати найкращим часом для рибного лову. Але такий вид відпочинку приховує в собі чимало небезпек. Особливо небезпечний вихід на водойми на човні. Щоб такий відпочинок не обернувся бідою, рибалкам необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді в осінній період.

12:06:33 17.11.2021

Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!

Щорічно на Чернігівщині виникають випадки, коли за різних обставин діти потрапляють у надзвичайні ситуації. Часто дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя.

16:39:47 01.11.2021