На Борзнянщині знайшли двох дітей, які заблукали

Дата: 18.07.2022 17:59

14 липня о 23:30 до Служби порятунку "101" від співробітників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Воловиця Комарівської територіальної громади близько 14:00 пішли в невідомому напрямку та зникли два неповнолітні хлопчики, 2009 та 2011 років народження.

Для пошуку дітей було сформовано групу, до якої увійшли рятувальники ДСНС у складі 6 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки, 16 співробітників Національної поліції, а також 20 чоловік місцевого населення.

15 липня близько 06 години дітей знайшов місцевий житель біля річки Десна за 4 кілометри від села. Стан їх здоров'я задовільний, подальшої госпіталізації хлопчики не потребували.

Рятувальники закликають батьків не залишати дітей без нагляду, контролювати їхні розваги та постійно нагадувати правила безпечної поведінки.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області