ПРИВІТАННЯ ПЛИСКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

Свято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь. Для нас Міжнародний день рідної мови, це свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші пращури. Українська мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. Володимир Сосюра, пророчно мовив: «Без мови рідної й народу рідного нема». Повертаймо українській мові роль творця духовного відродження української нації, духовного світу людини. Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній. Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

08:04:22 21.02.2021