БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ ПІД КОНТРОЛЕМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Благоустрій громади, так вчиняють справжні господарі, які дбають про порядок на своїй землі. Працівники КП «Перспектива» ніколи не були байдужими до цього питання: щоденно систематично здійснюють прибирання території Плисківської об’єднаної територіальної громади. Ентузіазм і відповідальність завжди вирізняють працівників підприємства. В с. Махнівка було замінено фонарі які вийшли з ладу на черзі вул. Центральна, чекаємо на проект і одразу почнемо роботи по реконструкції в рамках відновлення вуличного освітлення. Комунальним підприємством «Перспектива» проводиться організований збір побутових відходів.

05:00 26.09.2020

Щирі співчуття сільського голови МАРИНИ ВІРКО  рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі навчально-тренувального літака Ан-26 Повітряних Сил Зброи?них Сил Украі?ни.

Щирі співчуття сільського голови МАРИНИ ВІРКО рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі навчально-тренувального літака Ан-26 Повітряних Сил Зброи?них Сил Украі?ни.

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО від себе особисто, від депутатського корпусу, виконавчого комітету Плисківської сільської ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі навчально-тренувального літака Ан-26 Повітряних Сил Зброи?них Сил Украі?ни. Страшна трагедія на Харківщині. Розбився літак Ан-26, на борту якого, крім екіпажу, були українські курсанти. Співчуття рідним... Вічна пам’ять загиблим... Помолімось за їхні душі...

04:58 26.09.2020

25 вересня 2020 року,  під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбулося чергове пленарне засідання 41 сесії Плисківської сільської ради

25 вересня 2020 року, під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбулося чергове пленарне засідання 41 сесії Плисківської сільської ради

25 вересня 2020 року в приміщенні сільської ради в 10 год. 00 хв. під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбулося чергове пленарне засідання 41 сесії Плисківської сільської ради з порядком денним: 1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 року № 919 - 30/VII «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». 2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Плисківської сільської ради. 3. Про розгляд листа КНП «Ніжинський міський пологовий будинок». 4. Земельні питання. 5. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Всі питання розглянуті та по нтх прийняті відповідні рішення.

15:05 25.09.2020

ПРОПОЗИЦІЯ ПРО ДІЄВИЙ СПОСІБ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Зважаючи на те, що підприємство ТОВ « Плиски-Агро» позиціонує себе, як провідного агровиробника району, який готовий нести значне соціальне навантаження та сприяти в розвитку Плисківської  громади та її жителів, Плисківська сільська  рада звертається з пропозицією  про дієвий спосіб покрашення нашого спільного життя в Плисківській громаді та закликає до підтримки такої ініціативи, щодо встановлення та утримання банкомату на території Плисківськоі сільської ради.

09:20 24.09.2020

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА 2020 РІК

Останнім часом питання виконання бюджету Плисківськоі сільськоі ради, кілька разів порушувалось, що свідчить про суспільний інтерес та зацікавленість в інформації. Мовою сухих цифр і для наочності з порівнянням з 2019 роком – звітує сільський голова  МАРИНА ВІРКО: За доходами станом на аналогічний період 2019 року було заплановано надходжень 23 692 221 грн., фактично отримано – 22 262 268 грн., з яких 13 264 530 грн. – отримано доходів за вирахуванням міжбюджетних трансфертів. У тому числі, більше 5 млн. грн. надійшло за результатами надуспішного земельного аукціону. За доходами станом на 17 вересня 2020 року було заплановано надходжень 20 559 244 грн., фактично отримано – 15 644 640 грн.. За видатками станом на аналогічний період 2019 року було заплановано видатків 22 069 634 грн., фактично здійснено – 16 087 033 грн.. За видатками станом на 17 вересня 2020 року – було заплановано 22 641 552 грн., фактично здійснено – 15 928 816 грн.. Як бачимо, бюджет є достатньо збалансованим, а коливання показників зумовлене, в тому числі і  тим, що успішні земельні аукціони не проходять так часто, хоча, Плисківська сільська рада і працює над цим.

05:40 24.09.2020

БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ  ПІД КОНТРОЛЕМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

БЛАГОУСТРІЙ КЛАДОВИЩ ПІД КОНТРОЛЕМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

05:35 24.09.2020

СІЛЬКИЙ ГОЛОВА МАРИНА ВІРКО ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧ З ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА СИВОЛОЖ

23.09.20 року,  сільський голова МАРИНА ВІРКО, на запрошення жителів   с. Сиволож, провела зустріч. Були присутні в.о. старости Сиволозького старостинського округу Меншиков В. Ф, заступник директора з соціальних питань ТОВ « Агротрейд-Виробництво» Гейко Ю. В. Обговорили нагальні питання та алгоритм їх вирішення. Зустріч пройшла дуже гарно у спокійній і виваженій обстановці. Ряд проблемних питань, які турбували жителів -на стадії вирішення. Марина Олександрівна поякувала всім  жителям села, яким не байдуже їх майбутнє . Приємно ся поспілкувала з людьми, які розуміють, підтримують та висловлюють своє бачення, беруть активну участь у  розвитку громади.

19:27 23.09.2020

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА МАРИНА ВІРКО і ДЕПУТАТ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧЕНКО з ЮРІЄМ ПРОКОПОВИЧЕМ ОБГОВОРЮЮТЬ питання грейдерування вулиць села СТЕП ПЛИСКІВСЬКОЇ ОТГ

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА МАРИНА ВІРКО і ДЕПУТАТ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧЕНКО зустрілися з Юрієм Прокоповичем( активіст і досить приємна людина) у с. Степ Великозагорівського старостинського округу Плисківськоі сільськоі ради та обговорили питання груйдерування вулиць, питання частково вирішили наразі залишилося зустрітися з підрядником та узгодити деякі деталі.

17:51 21.09.2020