Фонд соціального страхування України інформує

ФССУ оплатить допомогу за лікарняним, навіть якщо працівник захворів у перший робочий день

Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі.

12:31:34 14.12.2022

ЯК ДІЗНАТИСЬ, КОЛИ ОПЛАТЯТЬ ЛІКАРНЯНІ АБО ДЕКРЕТНУ ДОПОМОГУ

Допомоги за лікарняними та декретні виплати продовжують фінансувати в умовах воєнного стану. Їх здійснює Фонд соціального страхування України – виплати нараховуються в повному обсязі попри недоотримання частки від ЄСВ відносно плану з початку повномасштабної війни.

09:38:34 14.12.2022

Як оплачувати лікарняні, які не змінили статус на «готово до сплати»

Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах.

15:51:47 06.12.2022

Заходи безпеки під час використання бензинових та дизельних генераторів

У зв’язку з відключенням електроенергії багато організацій та установ, а також окремі громадяни використовують бензинові та дизельні генератори. Разом з тим, неналежне їх розміщення та експлуатація, невиконання вимог інструкції виробника вже призвели до трагічних випадків, коли гинули як окремі громадяни, так і цілі сім'ї.

10:03:17 05.12.2022

Фонд виплатив 3,8 мільярда гривень декретних допомог

Державний страховий захист від Фонду соціального страхування України зберігається для вагітних працівниць попри воєнний стан. Упродовж 2022 року Фонд виплатив уже 3,8 мільярда гривень допомог по вагітності та пологах, виплати отримали майже 89 тисяч українок.

13:58:49 02.12.2022

Від чого залежить розмір допомоги за лікарняними

Фонд соціального страхування України опікується 11 мільйонами працюючих українців, кожен з яких має право на компенсацію втраченого заробітку в разі хвороби, травми, догляду за хворими рідними та в інших страхових випадках.

09:56:58 01.12.2022