Фонд соціального страхування України інформує

Допомогу по догляду за хворою дитиною отримали 190 тис. осіб

За оперативними підсумками січня – липня 2019 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років було профінансовано для майже 190 тис. застрахованих осіб за 270 тис. листками непрацездатності. Сума коштів, направлена на цю статтю видатків, склала 508,1 млн гривень.

10:44:22 10.09.2019

Питання, від яких залежить майбутнє. Перевір себе…

З введенням поняття страхового стажу з 1 січня 2004 року стало не важливо, скільки людина фактично працювала — значення має протягом якого періоду і скільки сплачував роботодавець за неї до Пенсійного фонду. Про страховий стаж сьогодні розповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в області  Наталія Білозуб.

09:12:09 28.08.2019

Страховий стаж можна «докупити»

Останнім часом тема добровільної сплати ЄСВ набуває популярності. «Купити» страховий стаж, якого бракує, можна на підставі договору про добровільну сплату.

14:23:28 27.08.2019

Безпека праці при транспортуванні, зберіганні та переробці зернових культур

Відділ профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції соціального страхування в Чернігівській області  звертається до роботодавців, сферою діяльності яких є сільськогосподарське виробництво, ознайомитися з даною інформацією та провести на підприємствах додаткову організаційну роботу по недопущенню аналогічних або подібних нещасних випадів.

14:56:03 20.08.2019