Фонд соціального страхування України інформує

Фонд компенсує медичним працівникам 100% втраченого заробітку через ізоляцію від COVID-19

На період самоізоляції під меднаглядом і перебування у закладах охорони здоров’я медичні працівники отримають від Фонду соціального страхування України компенсацію 100% втраченого ними заробітку. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» набув чинності сьогодні, 19 травня.

15:38:22 20.05.2020

Відбулась нарада щодо законодавчих змін у виплатах Фонду на період дії карантину

На період карантину Фонду соціального страхування України тимчасово відстрочили виплати за окремими статтями видатків і розширили перелік причин непрацездатності, за якими ФССУ здійснює фінансування. Про це повідомили на селекторній нараді під головуванням в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Тетяни Михайленко за участі керівників структурних підрозділів виконавчої дирекції, а також начальників управлінь в областях і місті Києві.

11:35:40 18.05.2020

Видатки за лікарняними зросли на 42 млн гривень за підсумками квітня

Упродовж квітня 2020 року Фонд соціального страхування України прийняв до оплати заяви-розрахунки для надання допомог з тимчасової втрати працездатності на суму 883,2 млн гривень. Це на 5%, або 42 млн гривень більше, ніж у квітні 2019 року.

17:03:15 13.05.2020

Під час карантину до Фонду за виплатами за лікарняними звернулись 369 тисяч осіб

З початку накладення карантину роботодавці подали до Фонду соціального страхування України заяви-розрахунки для виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності для 369,2 тисяч застрахованих осіб за понад 540 тисячами лікарняних листків.

12:35:21 05.05.2020