Фонд щоденно фінансує надання матеріального забезпечення

Дата: 08.05.2020 10:47

Фінансування допомог та страхових виплат здійснюється Фондом щоденно, по мірі надходжень від сплати роботодавцями єдиного внеску.

Станом на 01 травня заборгованість з виплат матеріального забезпечення становила 1228,0 млн грн, а станом на 04 травня – 888,8 млн грн, тобто скоротилася на 339,2 млн грн.

Так, 04 травня п.р. ФССУ профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями, на загальну суму 339,2 млн грн, зокрема:

- на оплату допомог по тимчасовій непрацездатності – 246,7 млн грн;

- допомог по вагітності та пологах – 88,5 млн грн;

- допомог на поховання – 0,7 млн грн;

- допомог по тимчасовій непрацездатності, пов’язаній з виробництвом – 3,3 млн грн.

Наразі ведеться робота з Міністерством соціальної політики України щодо виділення коштів ФССУ з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками