Фонд соціального страхування України інформує

Фонд нарахував 14,6 млн гривень допомог напряму евакуйованим працівникам

Аби гарантувати для українців отримання матеріального забезпечення, навіть якщо через війну роботодавець не може дотриматись стандартної процедури, Фонд соціального страхування України нараховує допомоги за лікарняними працівникам напряму.

09:19:01 25.07.2022

Потерпілі українці отримали ліки і медвироби на 32,6 млн грн за кошти Фонду

Майже сім тисяч потерпілих на виробництві громадян України було забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення за кошти Фонду соціального страхування України у І півріччі 2022 року. На повне забезпечення усіма необхідними ліками і медичними виробами Фонд направив 32,6 мільйона гривень.

09:52:30 20.07.2022

Безпека праці при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт

За останній час в області почастішали випадки виробничого травматизму, в тому числі зі смертельними наслідками, під час виконання працівниками  вантажувально - розвантажувальних робіт у складських приміщеннях , зернотоках та інших подібних місцях.

12:53:28 18.07.2022

Безпека праці під час проведення зернозбиральних робіт

Літо – гаряча пора для працівників сільськогосподарських підприємств, а проведення зернозбиральних робіт є найбільш травмонебезпечним періодом у сільськогосподарському виробництві. Це зумовлено максимальним напруженням, високою температурою, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

12:51:33 18.07.2022

Чи оплачуються лікарняні під час простою?

Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.

09:47:25 18.07.2022

Допомоги від Фонду за лікарняними склали 4,6 тис. грн на особу за підсумками півріччя

За оперативними даними упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Фонду соціального страхування України звернулись понад 1,5 мільйона українців. У середньому за цей період кожен з них провів на лікарняних майже 11 оплачуваних за кошти ФССУ днів.

08:41:41 13.07.2022