Пенсійний фонд України інформує

ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

За нашою адресою зареєстровано повнолітню особу (доньку), яка з нами не проживає. Чи потрібно нам для призначення житлової субсидії надавати акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства? Для призначення житлової субсидії без врахування повнолітньої особи, яка зареєстрована за адресою домогосподарства, але проживає окремо, необхідно зазначити таку інформацію в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.  У випадку, якщо людина не може надати підтверджуючий документ, що зареєстрована особа фактично не проживає за місцем своєї реєстрації (довідку з місця навчання або з місця роботи та ін.), житлова субсидія призначається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

11:00:00 27.06.2024

Про пільги для ветеранів війни

ПРАВОВИЙ СТАТУС ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ визначено Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII (далі – Закон) та передбачено соціальні гарантії цій категорії громадян.

09:50:42 24.06.2024

Порядок складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи

Чинним законодавством передбачено, що для прийняття рішення про надання пільг з оплати комунальних послуг, а також для включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги, визначено необхідність складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи (далі – Акт обстеження).

09:45:22 24.06.2024

Ветерани війни можуть звернутися для нарахування чи продовження виплати пільг за спрощеним механізмом

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.05.2024 № 521 визначено, що нарахування і виплата житлових субсидій та пільг, які надавалися у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану”, припиняється Пенсійним фондом України з червня 2024 року.

09:23:46 24.06.2024

Продовжуємо роботу з попередження травматизму на виробництві

Працівники відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області продовжують системну роботу з вивчення стану дотримання правил безпеки виробничих процесів, охорони праці та попередження виробничого травматизму на підприємствах області.

11:49:50 18.06.2024

Пільги та надбавка до пенсії за донорство

Законом України “Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові” від 30.09.2020 № 931-IX передбачено пільги для донорів, які здають свою кров добровільно. У разі здійснення безоплатно донації крові в сумарній кількості, що дорівнює двом разовим максимально допустимим дозам, або плазми крові в сумарній кількості, що дорівнює чотирьом разовим максимально допустимим дозам або тромбоцитів у двох разових донаціях методом аферезу, донори набувають таких прав:

11:30:33 18.06.2024

До уваги отримувачів житлових субсидій

Більшості громадян, які отримували субсидію під час опалювального сезону, на наступний період Пенсійний фонд України перераховує субсидію автоматично, без особистого звернення.

11:20:23 18.06.2024

Алгоритм здійснення виплати за лікарняним

Тимчасова втрата працездатності – це період непрацездатності людини внаслідок захворювання, травми або інших причин (вагітність та пологи, карантин тощо), який має тимчасовий характер і триває до відновлення працездатності.

11:15:18 18.06.2024