Депутати та старости Плисківської ТГ отримали посвідчення та нагрудні значки.

Перед початком пленарного засідання чергової 5 -ї сесії, яке відбулось 02.03.2021 року, сілький голова Марина Вірко та секретар сільської ради Людмила Ілляшенко виконали приємну місію – вручили обранцям громади посвідчення депутата, старост та нагрудні значки.

13:07 03.03.2021

Обережно міни!

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

11:40 03.03.2021

Обережно на льоду!

У зв’язку з потеплінням - перебування на льоду стає ще більш небезпечне. Тому, щоб зберегти своє здоров'я, чи навіть врятувати життя, слід пам'ятати наступне:

11:38 03.03.2021