Міграційна служба інформує

Перетин кордону з Російською Федерацією тільки при наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

З 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук https://bit.ly/2tC7odN

10:11:01 31.01.2020

Зима зимой, а весняні канікули не за горами!

Плануючи весняні канікули, радимо завчасно потурбуватися про наявність у вас паспорту для виїзду за кордон, а особливо наявність їх у ваших дітей, оскільки це є однією із умов для перетину кордону.

10:01:50 29.01.2020

Що таке УНЗР та де його взяти?

Питання заповнення декларацій наразі є досить актуальним для всіх державних службовців. Враховуючи зміни, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції» у 2019 році, одним із питань, яке найбільше турбує громадян, це питання щодо УНЗР та його оформлення.

13:48:37 22.01.2020

Є право – значить є надія !

Напередодні, в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, який нинішнього року припав на 9-13 грудня, в приміщенні Борзнянської центральної районної бібліотеки для учнів 11 класу Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської проведена морально – правова година «Є право – значить є надія».

09:47:45 13.12.2019

ПРОВЕЛИ ОЗНАЙОМЧУ ЕКСКУРСІЮ

В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права  11.12.2019 року до Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області   завітали учні 9 класу Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Христини Алчевської.

09:52:07 12.12.2019

Нові вимоги до фото при оформленні біометричних документів

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує, що нещодавно в Україні впроваджено нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

09:48:51 12.12.2019

Готуємося до ЗНО. Як отримати паспорт громадянина України вперше в 14 років?

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області нагадує, що у відповідності до інформації Українського центру оцінювання  якості освіти встановлені наступні терміни реєстрації для участі в ЗНО, а саме:

09:15:15 07.12.2019

Проведено робочу зустріч у Борзнянському РС УДМС України в Чернігівській області

Напередодні  у Борзнянському РС УДМС України в Чернігівській області відбулася  спільна робоча зустріч завідувача підрозділу Галини Толочко, директора Комунального некомерційного підприємства «Борзнянська центральна районна лікарня» Тетяни Стовби та т.в.о.начальника Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області Юрія Хилика.

11:55:16 28.11.2019

БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Послуги УДМС України в Чернігівській області стали ще на крок ближче до громадян! В приміщенні Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області за адресою м.Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 114 на новому рівні надаються послуги громадянам з вадами слуху. В день звернення для отримання адміністративної послуги, за допомогою програм у смартфоні, таких як WhatsApp, Viber  та Imo, необхідно лише набрати один із вказаних номерів і Вас з’єднають з перекладачем жестової мови в онлайн режимі, за допомогою якого спеціалісти міграційної служби нададуть послугу з оформлення паспортних документів.

11:18:48 28.11.2019