Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Нова послуга від Державної міграційної служби України в дії

Дата: 20.07.2020 15:23
Кількість переглядів: 231

Борзнянським районним сектором УДМС України в Чернігівській області  видано перший паспорт громадянина України, який оформлено з одночасним присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Нагадуємо,що з 28.05.2020  підрозділами  ДМС, ДП «Документ» та ЦНАП ( в Чернігівській області це Чернігівський та Прилуцький) запроваджено експериментальний проєкт щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини шляхом забезпечення можливостей фізичним особам віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше за їх бажанням одночасно зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків платником податку без заповнення та подання облікової картки фізичної особи-платника податків чи будь-яких інших документів.

Послуга надається безкоштовно,  за умови наявності зареєстрованого місця проживання. При оформленні ID-картки працівником ДМС або ЦНАП фіксується бажання особи отримати РНОКПП.  При цьому паспорт оформлюється із внесенням даних про РНОКПП на картку.

Звертаємо увагу, що надання послуги з оформлення паспорта громадянина України вперше при досягненні 14-річного віку здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете звернутися до Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області за адресою м. Борзна вул. Пантелеймона Куліша, 114,  чи за телефоном (04653) 2-11-86.

Нова послуга від Державної міграційної служби України в дії

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора