Податкові новини

Щодо коригування сум податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів господарювання, що є платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів   наступне.

11:43:40 27.07.2020

Платники податків області та податківці підтримують дієвий діалог

Відбулась зустріч керівника Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк з головою Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Чернігівській області Романом Верешею. Участь у зустрічі взяли також заступник начальника Головного управління ДПС Олег Шуба та виконавчий директор територіального відділення асоціації платників податків Ірина Ольховик.

10:46:40 24.07.2020

Запрошуємо скористатись можливістю тестування безкоштовного програмного рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)»

Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» ДПС зобов’язано забезпечити безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктами господарювання під час проведення розрахункових операцій.       Безкоштовне програмне рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)» розміщене за посиланням:

15:01:25 23.07.2020

На Чернігівщині отримані у минулому році доходи задекларували 13408 громадян

За підсумками деклараційної кампанії – 2020 по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали 13408 громадян, які задекларували більше 1,3 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 10861 громадянин, або 81 відс. це особи, які мали обов’язково декларувати доходи. До сплати в бюджет громадянами самостійно визначено понад 29,1 млн грн ПДФО, що на 13,9 млн грн більше ніж в минулому році, та 4,9 млн грн військового збору, що на 1,9 млн грн більше ніж минулоріч.

14:22:56 23.07.2020

За І півріччя 2020 року платниками Чернігівщини сплачено 7,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за січень-червень 2020 року сплачено майже 5,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Приріст до минулого року – понад 7 млн гривень.

10:55:24 21.07.2020

Малий та середній бізнес може долучатися до тестування програмного РРО

10:37:47 20.07.2020

На Чернігівщині до порушників у сфері торгівлі підакцизними товарами застосовано штрафних санкцій на 2,9 млн гривень

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом півріччя проведено 103 перевірки суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

17:23:30 16.07.2020

Ознайомитись з актуальною інформацією щодо впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій можна на вебпорталі ДПС

Закон України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг», який набере чинності з 01.08.2020, створив правові підстави для впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО).

14:57:12 10.07.2020