Податкові новини

Що треба знати при ввезенні пального із-за кордону

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що у зв’язку з запровадженням згідно з Законом України від 23 листопада  2018 року № 2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та  деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та  перегляду ставок окремих податків і зборів» нової системи електронного  адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі — СЕАРП та СЕ)  з питань обліку в СЕАРП та СЕ пального, що ввозиться на митну територію  України.

16:20:34 26.07.2019

Якщо об’єкти нерухомості одного власника розміщені у різних населених пунктах – куди звертатися для проведення звірки даних

Зверніть увагу, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

16:19:29 26.07.2019