ОНЛАЙН-КОНКУРС в ПЛИСКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ!

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради   спільно з Плисківським СБК запрошують взяти участь у онлайн-конкурсі читців-декламаторів до дня Святого Миколая. Запиши відео з декламуванням вірша про Святого Миколая відповідно до умов Конкурсу та виграй приз. Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно: - На конкурс від одного учасника приймається один вірш українською, присвячений Святому Миколаю - Записати відеовиступ (не довше 3 хвилин). Щоб взяти участь потрібно лише надіслати відео з декламуванням вірша про Святого Миколая на Viber або Тelegram за номером 0632662369 і даними учасника, а саме: • ПІБ • Контактний номер • Вік учасника (обов'язково) Конкурс триватиме з 05.12.2021 р. по 15.12.2021р. -Переможці визначатимуться за результатами онлайн-голосування (за найбільшою кількістю отриманих лайків) в соцмережі Facebook на офіційній сторінці Будинки культури Плисківської громади. - Відео приймаються з 5 грудня до 15 грудня 2021 року, голосування триватиме до 12.00 години 15 грудня 2021 року. - Конкурсанти змагатимуться в двох вікових категоріях: «Малята» (до 9 років) «Діти» (10 -14 років) Результати конкурсу буде оголошено 17 грудня 2021 року.

09:02:14 05.12.2021

Шановні жителі Плисківської ТГ! .

З 6 грудня Кабінет міністрів робить жорсткішими обмеження у жовтій зоні епідемічної небезпеки, вимагаючи від працівників та клієнтів установ і закладів для продовження функціонування сертифікат про вакцинацію або свіжий негативний ПЛР-тест, або ж довідку про одужання. У жовтому рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів: останні повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест". Також змінено термін дії жовтого сертифіката про проходження одного щеплення: він буде становити 30 днів, тоді як раніше він був чинним 120 днів.

14:05:17 02.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ!

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир НІДЗЕЛЬСЬКИЙ проведе виїзний особистий прийом громадян в Плисківській ТГ 19 листопада з 15:00 до 17:00 години. У зв’язку з запровадженням у Чернігівській області "червоного"рівня епідемічної небезпеки та через посилення обмежувальних заходів, прийом жителів здійснюється з урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів, при наявності засобів індивідуального захисту та з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Прийом громадян здійснюється при ПРЕД'ЯВЛЕННІ громадянином COVID сертифікату, за адресою вул. Незалежності, 33 с.Плиски.

16:30:03 15.11.2021