Сьогодні, 20 жовтня 2024 року, вітаю з Днем народження жителя Плисківської територіальної громади, нашого захисника Миколу ГАВРИША із села Велика Загорівка, який боронить нашу країну від ворога!

Дата: 20.10.2024 08:03

Шановний Миколо Васильовичу!
Бажаю миру та добра, світлих, щирих посмішок, чудового настрою. Нехай все погане обходить стороною, життєві негаразди долаються з легкістю, а поруч нехай будуть лише вірні друзі та побратими. Нехай матінка Божа Вас завжди оберігає, а Ангел охоронець буде поруч з Вами!
Щирі вітання, многая літа! Доземний уклін за відважність, боротьбу зі злом та наближення Перемоги! Вірю і довіряю!
Дякую за мирне небо, мужність, за те, що Ви є! Рідня, наша громада і вся Україна чекає Вас з Перемогою!
З повагою і найкращими вітаннями та побажаннями - сільський голова Марина ВІРКО.