Сьогодні, 20 жовтня 2024 року, вітання з 101-річним Ювілеєм приймає жителька села Плиски – ФЕНЬКО Тетяна Григорівна!

Дата: 20.10.2024 10:20

101 рік — немислимо велика цифра в наші дні! Але Ви гідно прожили свій вік, були свідком і учасником багатьох історичних подій. Змінюючи звичаї свого життя, однак при цьому Ви залишились сильною людиною, яка вміє радіти життю і філософськи відноситься до всіх примх долі, знаходячи в них безліч приводів для радості.
Шановна Тетяно Григорівно!
Вклоняюся Вашій життєвій мудрості та багатому досвіду. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, мирного неба та спокою і щоб 102 день народження Ви відзначали разом зі своєю родиною у вільній, мирній, процвітаючій Україні.
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО з теплими привітаннями до іменинниці завітала депутат сільської ради Людмила КУЦЕНКО.
З повагою і найкращими вітаннями та побажаннями - сільський голова Марина ВІРКО.