До уваги жителів Плисківської ТГ! Запрошуємо Вас до Плисківської сільської ради о 14.00 год. у понеділок, 23 вересня, обговорити дане болісне питання разом

Дата: 16.09.2024 17:00

Шановні жителі Плисківської ТГ!  До Плисківської сільської ради неодноразово надходили численні звернення громадян щодо критичного стану автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-24 Борзна-Ічня-Прилуки. Стан цієї ділянки автошляху дійсно знаходиться у критичному стані і ситуація погіршується щоденно. Депутатський корпус Плисківської сільської ради на чолі з сільським головою Мариною Вірко звернувся до всіх можливих інстанцій, зокрема, до голови Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслава Чауса, Народного депутата Анатолія Гунька та начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Чернігівській області Романа Сміяненка. В отриманих відповідях зазначається, що ремонт вищевказаної ділянки дороги потребує значних коштів (0,88 млн.грн). Зважаючи на обмежене фінансування, Служба відновлення та розвитку інфраструктури звертається до органів місцевого самоврядування з питання щодо можливості фінансування ремонту автошляхів державного значення. Відповідно до законодавства громада не може виділяти кошти із місцевого бюджету на ремонт доріг державного значення, але проблема потребує негайного вирішення і сама точно нікуди не зникне. Сьогодні ми звернулися до начальника Ніжинської районної військової адміністрації Григорія Ковтуна з проханням допомогти нам вирішити вищезазначене питання, адже ці дороги є надзвичайно важливі для населених пунктів громади, для сіл, де часто нема можливості отримати якісні медичні послуги, придбати життєво-важливі медичні препарати, вчасно дочекатися швидкої допомоги. Важливо, що цими автошляхами щодня їдуть діти на навчання! Від імені жителів громади, депутатського корпусу, виконавчого комітету і від себе особисто звертаюся до наших інвесторів та фермерів, які обробляють родючі землі громади. Ваш важкогабаритний транспорт щодня рухається по аварійній ділянці дороги Т-25-24 Борзна-Плиски, багатотонні вантажні автомобілі ще більше руйнують асфальтно-бетонне покриття, тому запрошуємо до Плисківської сільської ради о 14.00 год. у понеділок, 23 вересня, обговорити дане болісне питання разом. Лише спільно ми все-таки зможемо хоч щось зробити. Сподіваємося, що Ви не залишитеся осторонь нашої спільної проблеми. Лише в Єдності наша сила!