У серцях і в пам'яті навіки: 10-та річниця загибелі Героя – Юрія САВЧЕНКА

Дата: 31.08.2024 08:00

Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну.
Народився Юрій Борисович САВЧЕНКО 6 травня 1989 року.
У 2007 році закінчив Великозагорівську ЗОШ І – ІІІ ступенів.
У 2010 році був призваний до лав ЗСУ. Продовжував службу за контрактом у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ України в селищі Десна на Чернігівщині.
Загинув 31 серпня 2014 року в ході бойових дій біля міста Дебальцеве у Донецькій області.
31 жовтня 2014 року посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Не кожен зможе, дивлячись смерті в очі, – стояти пліч-о-пліч із побратимами, не боячись за своє життя, рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни, а Юрій Борисович зміг! Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.
У річницю загибелі нашого оборонця вшануймо пам'ять Героя вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність... Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас… Не зможемо повернути до життя полеглих оборонців, але можемо зберегти пам’ять про них!
Світла та вічна пам’ять Герою!
Зі скорботою і сумом - сільський голова Марина ВІРКО.