ПЛИСКІВСЬКА ГРОМАДА В ЖАЛОБІ: ПРОВЕЛИ ЗЕМЛЯКА - КАДУНА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА ОСТАННЬОЮ ЗЕМНОЮ ДОРОГОЮ...

Дата: 28.08.2024 16:30

Війна принесла багато горя, сліз, страждань і біди у кожну українську родину, громаду та сколихнула всю країну. У Плисківську громаду знову прилетіла нестерпно болюча звістка.

Сьогодні, 28 серпня, ми з великим жалем і скорботою в серцях віддали останню шану тому, хто боровся за мир і безпеку нашої країни – КАДУНУ Олександру Миколайовичу. Поховали Олександра у селі Велика Загорівка з усіма військовими почестями під звуки трикратного салюту.

«Живим коридором слави» представники влади, небайдужі жителі Плисківської громади та військові зустріли домовину з тілом полеглого Воїна. До його ніг люди клали живі квіти в знак глибокої вдячності та щирої подяки за захист від зазіхань російських окупантів.

Щирі слова співчуття рідним та близьким Героя висловили сільський голова Марина ВІРКО та начальник третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Нехай Господь допоможе пережити біль гіркої, непоправної втрати.

Вічна, світла пам’ять та безмежна шана покійному. Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!

Зі скорботою та сумом - сільський голова Марина ВІРКО.