Взяли участь у заходах до Дня Державного Прапора України, та з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Дата: 27.08.2024 14:25

Працівники Ніжинського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області 23.08.2024. із залученням субʼєктів пробації, взяли участь у заходах до Дня Державного Прапора України, та з нагоди відзначення Дня Незалежності України у 2024 році, з метою підвищення рівня громадянської свідомості, провели соціально виховну роботу з підобліковими.

Ніжинський РС №4 філії

ДУ «Центр пробації»