І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду.... Героїчно загинув житель села Плиски – ДЬОЛОГ Василь Васильович, 09.11.1987 року народження, який мужньо захищав нашу Батьківщину

Дата: 21.08.2024 08:05

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади.
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.
Нехай світла пам’ять про Василя назавжди залишиться у наших серцях.
Вічна пам’ять Герою України!
Герої не вмирають!
Інформацію про зустріч Героя на Щиті повідомимо додатково.
Згідно з Розпорядженням № 68 голови Плисківської сільської ради Марини ВІРКО від 21.08.2024 року оголошено дні жалоби на території Плисківської громади, на знак скорботи за загиблим воїном-героєм, нашим земляком - Василем ДЬОЛОГОМ.
Прошу у Дні жалоби керівників комунальних установ, організацій та інших закладів, незалежно від форми власності, приспустити Державний прапор України з траурною стрічкою. Обмежити проведення концертно-розважальних заходів. Вічна слава Героям!
Зі скорботою і сумом - сільський голова Марина ВІРКО.