Дата: 25.07.2024 16:55

Шановні жителі Плисківської територіальної громади!
В рамках проекту “Підтримка створення добровільних пожежних команд задля підвищення стійкості прифронтових областей”, що реалізується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами добровольці нашої громади отримали шість комплектів пожежного одягу: каска, одяг для пожежника захисний, підшоломник термостійкий, чоботи пожежника, пояс пожежний рятувальний, рукавиці спеціальні рятувальні та додаткове обладнання: бензопила STIHL260, бензомотопомпа.
Щиро вдячні партнерам, голові ГО « Добровольці- вогнеборці» Василю КУНДРИКУ за дієву, необхідну підтримку, допомогу.
З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.