Сьогодні, 22 липня, святкує свій славний День народження заступник голови Ніжинської районної військової адміністрації – Людмила ЖЕЛАДА!

Дата: 22.07.2024 09:02

Шановна Людмило Олексіївно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Ваш професіоналізм, відданість справі місцевого самоврядування, виважений підхід до вирішення професійних питань заслуговують найвищої оцінки, а повага людей є яскравим свідченням Ваших чудових людських та ділових якостей, прикладом досвідченого, принципового та вмілого керівника.
Бажаю у Ваш День народження міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які приносять тепло й добро до Вашої родини!
Нехай життя буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша надзвичайно важлива та корисна праця!
Успіху Вам у всіх справах, довгих років і щасливого мирного життя!
З повагою і найкращими вітаннями та побажаннями - сільський голова Марина ВІРКО.