Сьогодні – День металурга та гірника

Дата: 21.07.2024 12:01

Шановні металурги та гірники!
З глибокою пошаною і вдячністю вітаю з професійним святом – Днем металурга та гірника – ветеранів і працівників металургійної та гірничодобувної галузей.
Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої поваги до вашої професії.
Сьогодні перед вами стоять складні та багатогранні завдання – впровадження нових технологій, підвищення конкурентоспроможності продукції, забезпечення раціонального використання всіх видів ресурсів, збереження навколишнього природного середовища.
Вірю, що багаті традиції, досвід, знання справи, усвідомлення високої відповідальності за долю країни допоможуть вам успішно долати труднощі й досягати найкращих результатів.
Дякую вам за витримку і професіоналізм. Бажаю здоров'я, щастя, благополуччя, родинного добробуту і злагоди!
З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.