20 липня - День шахів в Україні

Дата: 20.07.2024 08:05

У цей день відзначають своє свято, як професійні шахісти, так і любителі інтелектуальної гри. У світі традиція святкування розпочалася з 1966 року, а в Україні з 2012 року. Засновником цього свята є Всесвітня шахова федерація (ФІДЕ).
Шахи – це захопливий вид спорту з давніми історичними традиціями. Гра в шахи розвиває просторову уяву, логічне мислення, уважність і цілеспрямованість, сприяє розвитку пам`яті, формує витримку, здатність до самоаналізу та самостійного прийняття рішень. Гаррі Каспаров влучно відмітив: "Шахи - це тиха гра музики розуму"
У цей день вітаю всіх шахістів та любителів цієї мудрої гри зі святом. Зичу вам творчої наснаги, енергії, постійного вдосконалення своєї майстерності, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих перемог як у шахах, так і в житті!
З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.