6 липня святкується Всесвітній День кардіолога – лікаря, який рятує життя людей, змушуючи їх серця працювати злагоджено і правильно

Дата: 06.07.2024 08:45

Кардіолог – людина, з якою рано чи пізно стикаються всі, адже близько 90% захворювань у сучасному світі пов’язано зі станом і роботою серцево-судинної системи.
Сьогодні серцево-судинні захворювання є найпоширенішими захворюваннями в світі. Вони щорічно забирають понад 17 мільйонів людських життів.
Кардіолог – це відповідальна медична професія. Тому серед особистих якостей для кардіолога важливими є такі, як готовність до ненормованого графіка роботи і нічних чергувань, чуйне ставлення до людей, вміння співчувати, заспокоювати, переконувати.
Робота кардіолога, як і іншого лікаря, вимагає вміння швидко реагувати на ситуацію, системно мислити. Необхідно мати запас терпіння і бути уважним навіть до дрібниць. Від щирого серця бажаю лікарям-кардіологам довгих років життя і сімейного благополуччя. Нехай ваші серця будуть здоровим і щасливим!
З повагою - сільський голова Марина ВІРКО.