Рятувальники роз'яснюють правила безпечного відпочинку біля водойм

Дата: 03.06.2024 10:58

З початку року на Борзнянщині внаслідок порушення правил поводження на водоймах загинуло 4 людини.

З метою профілактики трагічних випадків на водних об'єктах рятувальники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять профілактичні рейди по місцях масового відпочинку людей на воді.

Надзвичайники доводять до відпочивальників статистику загибелі людей на водних об’єктах, основні вимоги правил безпечної поведінки, дії при виникненні тих чи інших надзвичайних подій на воді, надання першої домедичної допомоги потопаючому.

Також рятувальники наголошують, що найнебезпечнішими є купання в необладнаних і заборонених місцях, пірнання з високих споруд і на мілині. Вони акцентують увагу громадян на тому, що заходити у воду в нетверезому стані та залишати дітей біля води чи у воді без нагляду дорослих категорично заборонено.

Для більш детального ознайомлення з правилами безпеки рятувальники надають відпочивальникам листівки профілактичного характеру.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області