Тривають роботи по розмінуванню територій області

Дата: 14.05.2024 10:45

На Чернігівщині триває процес розмінування територій. На даний час в регіоні виконують завдання за призначенням 9 піротехнічних розрахунків Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та 4 приданих розрахунків з Волинської, Рівненської та Черкаської областей.

Загалом залучено 70 чоловік особового складу та 26 одиниць спеціальної техніки, з них 4 машини механізованого розмінування: MV-4, MV-10 та 2 GCS-200.

З початку року саперами здійснено 530 залучень, вилучено 474 вибухонебезпечні предмети, обстежено 502 гектари територій, з них понад 54 га сільгоспугідь, в тому числі за допомогою машин механізованого розмінування.

Також нагадуємо, що на всій території Чернігівщини діє заборона на вхід (в’їзд) до лісових масивів. Дана територія не обстежена піротехніками та є дуже небезпечною. Віднесіться до  цього з порозумінням, утримайтесь від відвідування  лісів та лісосмуг - не наражайте себе та близьких на біду.

Ніжинське районне управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області