30 квітня - День прикордонника України

Дата: 30.04.2024 08:03

Шановні прикордонники! Щиро та сердечно вітаю всіх з Днем прикордонника!
Це свято справжніх захисників України, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.
Перед Вами щоденно стоять завдання гарантувати високий рівень національної безпеки не лише в умовах війни російської федерації, а й терористичних загроз, транскордонної злочинності, міграційних процесів.
Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни.
Вже не один рік розв’язаної росією війни чітко показують надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону, і саме прикордонникам випало першими відчути підступність ворога. Проте Ви вистояли 2014 й вистоєте зараз, адже набуваючи досвіду Ви стали сильнішими. Але ціна тому – людські життя.
Низько вклоняюся в пам’ять про загиблих, з якими Ви пліч-о-пліч боронили Україну. Ніколи не забудемо наших Героїв, які віддали за Україну найдорожче…ЖИТТЯ…
Я вдячна кожному з Вас, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. У день професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!
Слава Україні!
Слава її прикордонникам!
Зі святом!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.