Сільський голова Марина ВІРКО щиро вдячна бургомістру гміни Бжостек пану Войцеху СТАНІШЕВСКІ за співпрацю

Дата: 29.04.2024 12:00

Плисківська сільська рада, в межах укладеної Угоди про встановлення споріднених зв’язків, економічної, культурної та гуманітарної співпраці, мала честь співпрацювати з бургомістром гміни Бжостек Войцехом СТАНІШЕВСКІ, справжнім професіоналом своєї справи, щирою та відданою людиною.
Сільський голова Марина ВІРКО щиро вдячна пану Войцеху за надійність, постійну підтримку та ефективну співпрацю, за добропорядні партнерські відносини, за досвід, допомогу, яка надавалась та була такою необхідною для нашої громади в умовах складної ситуації в країні.
Від щирого серця бажаю чудовій людині наснаги та впевненості, залишатись таким же енергійним і знаходити вільний час для власних захоплень. Бажаю впевнено йти до поставленої мети та обов’язково досягати запланованих цілей. Миру та злагоди!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.