Щороку, 28 квітня, відзначається міжнародний День охорони праці

Дата: 28.04.2024 08:15

У 2024 році його девіз – « Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці».
В умовах війни цей день набуває особливого значення. У той час, як країна втрачає найкращих, неприпустимо допускати смертельних випадків на виробництві. Важливо підвищити увагу керівників підприємств до здоров'я працівників,питань безпеки і гігієни праці , постійно вдосконалювати систему управління охороною праці та впроваджувати найефективніші практики, щоб забезпечити безпеку на виробництві та виникнення професійних захворювань(отруєнь).
Закликаю всіх учасників трудового процесу не зупинятися на досягнутому та працювати над постійним поліпшенням умов праці, вдосконаленням систем безпеки праці, а також заохочуємо до впровадження інноваційних підходів, що можуть забезпечити більшу безпеку робочих місць.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.