26 квітня 2024 року, в приміщенні Плисківської сільської ради, відбулася 46 сесія 8 скликання ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради під головуванням сільського голови Марини ВІРКО

Дата: 26.04.2024 14:29

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх військових Збройних сил України, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України.
ПОРЯДОК денний сесії включав такі питання :
1. Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за I квартал 2024 року.
2. Про затвердження структури апарату ради та її виконавчих органів, їх загальної чисельності, штатного розпису.
3. Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних в наслідок незаконного використання земельних ділянок.
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки на території Плисківської сільської ради.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Богдану О.М.
6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
7. Про надання в оренду земельної ділянки гр. Солодовник М.І.
8. Про резервування земельних ділянок для надання у власність учасникам бойових дій на території Великозагорівського старостинського округу Плисківської сільської ради.
9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з кадастровим номером 7420880800:04:000:0020 за адресою: вул. Калинова, 1 (Радгоспна, 1), с. Велика Загорівка.
10. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань військовослужбовцям.
11. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань.
12. Про надання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам ЧАЕС у зв'язку з днем
пам' яті про Чорнобильську катастрофу.

Депутати сільської ради працювали конструктивно і злагоджено.
З усіх питань прийняті відповідні рішення, які будуть опубліковані на сайті Громади.
Вдячні всім депутатам за плідну співпрацю на благо ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ.

З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.