У рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» 25 квітня 2024 року в м. Ніжин проходив ІІІ (районний) етап змагань

Дата: 25.04.2024 16:24

У цей день відбулися змагання з футзалу, в яких взяли участь 12 команд з територіальних громад Ніжинського району. Нашу громаду представляли здобувачі освіти Плисківськоі ЗОШ І-ІІІ ст. Плисківської сільської ради. За результатами жеребкування наша команда змагалася з командою Ніжинської ЗОШ №15 . Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Команди запекло змагалися за звання найкращої. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань.Після закінчення гри команда нагороджена грамотою.
Щиро бажаю юним спортсменам міцного здоровʼя, наполегливості у досягненні мети, успіхів та перемоги !
З повагою і шаною, сільський голова Марина ВІРКО.