Сьогодні, 23 квітня, в Україні відзначається Всеукраїнський день психолога

Дата: 23.04.2024 08:09

Робота психологів завжди була важливою. Особливо вона є на часі зараз, під час широкомасштабної війни в Україні, коли людям – і військовим, і цивільним, вкрай необхідна психологічна допомога.
Психологічний супровід особового складу, надання психологічної допомоги бійцям та керівництву підрозділів, пораненим та сім’ям загиблих – це не весь перелік роботи, яку виконують наразі психологи.
Складно уявити сучасне життя без кваліфікованого фахівця і мудрого порадника, що допомагає знайти правильне рішення, відновити душевну рівновагу, вселити впевненість, відчути позитивні емоції. Робота практичного психолога потребує як ґрунтовних знань, так і уміння розуміти іншу людину та прагнення надати їй неоціненну підтримку в складній ситуації.
Шановні психологи! Вітаю Вас з професійним святом! Бажаю гарного настрою, міцного здоров’я та успіхів у вашій непростій, але дуже важливій роботі! Разом до Перемоги!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.