Сільський голова Марина ВІРКО провела особистий прийом громадян у Махнівському старостинському окрузі

Дата: 23.04.2024 15:50

Сьогодні, 23 квітня 2024 року, сільський голова Марина ВІРКО провела особистий прийом громадян у Махнівському старостинському окрузі, на якому були присутні: директор ЦНСП – Лариса МОХОНЬКО, заступник начальника відділу земельних ресурсів та архітектури – Тетяна ГАЗНЮК, староста Махнівського старостинського округу – Борис СИЛКО.
Серед актуальних проблем, з якими зверталися громадяни, була реставрація нар для Свято-Троїцького храму.
Сільський голова уважно розглянула кожне звернення та надала вичерпні відповіді на всі питання, що турбували людей.
Звернення, що потребують додаткового вивчення, сільський голова взяла під особистий контроль до їх остаточного вирішення.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.