ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 22.04.2024 14:00

Сьогодні, 22 квітня 2024 року, відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участі секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, директора КП «Перспектива» Миколи ГАЛЕПИ, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Усі керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу за минулий тиждень.
У ході наради обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили завдання на тиждень, у тому числі щодо:
- здійснення мобілізаційних заходів;
- підготовки та проведення сесії;
- проведення наради керівників закладів освіти;
- збір продуктів харчування до Великодніх свят для воїнів ЗСУ;
- та інше.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.
Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною!
Слава Україні! Героям Слава! Слава ЗСУ!