СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ ВОЛОНТЕРАМ

Дата: 20.04.2024 08:02

Щороку у цей день, 20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.
У всьому світі визнали, що волонтерський рух українців став справді унікальним явищем. Він об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, які мають найголовнішу мету - щодня допомагати. Саме завдяки невтомній праці волонтерів безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами, у прифронтових зонах чи тимчасово окупованих територіях. Волонтери допомагають нашим захисникам, вимушено переміщеним особам, піклуються про тварин та рятують людські життя.
І тому сьогодні я хочу подякувати всім і кожному, хто допомагає, хто не здається, хто не стоїть осторонь! Кожній команді і кожній людині, яка долучається до такої потрібної праці! ДЯКУЮ ВАМ!
ТІЛЬКИ РАЗОМ! ТІЛЬКИ ВПЕРЕД!!!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.