У третю суботу квітня, щорічно, в Україні відзначають День довкілля

Дата: 20.04.2024 08:09

Це свято нагадує людям про особисту відповідальність за збереження та відновлення навколишнього середовища, яке страждає від результатів життєдіяльності людини.
Щороку влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику.
У цей день за усталеною традицією в українських містах і селах проводяться екологічні толоки з метою прибирання територій, берегів і акваторій найближчих водойм, ліквідації стихійних звалищ, створення парків, скверів і зелених куточків.
Весняні прибирання до Дня довкілля нагадують нам, що чистота нашої землі – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Попри тяжкі часи не припиняємо працювати і налагоджувати життя, наскільки це можливо в нинішніх умовах.
Вітаю з Днем довкілля! Дякую кожному, хто долучився до природоохоронних заходів, і закликаю решту друзів природи присвятити свої дії свідомій турботі про зелене середовище.
Не залишайтеся байдужими до екологічних проблем і приймайте участь в екологічних заходах квітня в нашій громаді.
Дні, події і заходи присвячені екології - внесок в наше майбутнє і майбутнє наших дітей.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.