Біль, смуток, розпач… Надійшла страшна звістка про смерть воїна, захисника, нашого земляка… Внаслідок трагічних обставин помер Олексій ДОЛЯ

Дата: 18.04.2024 21:31

Олексій Олексійович народився 29 березня 1982 року в селі Плиски. 20 грудня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ. Проходив військову службу у військовій частині А2167. Загинув за трагічних обставин 16 квітня 2024 року.

Поховають Олексія завтра, 19 квітня 2024 року, в рідному селі. Прощання та панахида за померлим воїном відбудеться о 12.00 в центрі села.

Висловлюю щирі слова співчуття родині, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя.

Сумую разом з Вами, підтримую в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!
Вічна пам’ять і вічна слава Герою, який мужньо боровся за кожного з нас і який пішов у засвіти, аби стати Ангелом-охоронцем навічно…
Зі скорботою, сільський голова Марина ВІРКО.