Сьогодні, 18 квітня 2024 року, сільський голова Марина ВІРКО провела особистий прийом громадян у Сиволозькому старостинському окрузі

Дата: 18.04.2024 16:59

Були присутні: директор ЦНСП – Лариса МОХОНЬКО, заступник начальника відділу земельних ресурсів та архітектури – Тетяна ГАЗНЮК, староста села Сиволож – Василь МЕНШИКОВ.
У ході зустрічі обговорювалися питання земельних відносин, оформлення субсидій, порушення екологічних норм на території старостинського округу, додаткового рейсу за маршрутом: м. Ніжин - м. Загорівка, надання соціальних послуг людям похилого віку, які обслуговуються соціальним працівником, дане питання буде вирішено з КП " Перспектива".
За результатами особистого прийому сільський голова доручила керівникам структурних підрозділів сільської ради вжити заходів щодо вирішення питань, порушених у зверненнях.
Кожен, хто сьогодні озвучив свою проблему, був почутий сільським головою. Жодне звернення не залишиться поза увагою та буде вирішено найближчим часом.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.