Запобігання надзвичайних подій та дитячого травматизму

Дата: 18.04.2024 17:00

На виконання листа Управління освіти і науки ЧОДА від 16.04.2024 року № 04/1-09/1402 «Про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 18 квітня 2024 року в закладах освіти Плисківської сільської ради для здобувачів освіти, працівників та батьків головним інспектором ВЗНС Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, майором служби ЦЗ Олександром ФІЛОНЕНКОМ було проведено лекцію з тематики запобігання надзвичайних подій та дитячого травматизму.
Під час заходу з дітьми відпрацьовано практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема оголошення сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» під час освітнього процесу та надання першої невідкладної медичної допомоги постраждалим.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.