Сьогодні, 15 квітня, сільський голова Марина ВІРКО привітала працівників кримінального розшуку з їх професійним святом, та вручила подяки: сектору кримінальної поліції та капітану поліції КУДРІ Олександру Анатолійовичу

Дата: 15.04.2024 13:00

Ваша щоденна, повна небезпеки праця сформували у населення образ мужніх і рішучих професіоналів, що протистоять злочинним посяганням. Дозвольте від щирого серця привітати вас зі святом. Нехай мужність, рішучість та твердість характеру, дозволять вирішувати одне з найважливіших державних завдань — дотримання законності і правопорядку.
Бажаю Вам перш за все міцного здоров’я, великої сили волі, терпіння та успіху. Більше Вам радісних, успішних днів, більше розкритих справ. Величезного професійного вміння, сімейного щастя і везіння. Мирних Вам перемог, щастя в особистому житті, міцного здоров’я!
З повагою сільський голова Марина ВІРКО.